تفاوت سایت داینامیک و استاتیک

سایت های استاتیک ، سایت هایی هستند که ضرورتی برای تغییر مداوم اطلاعات آن ها احساس نمی شود. اینگونه وب سایت ها معمولا تنها جهت معرفی کاربرد دارند. عملیات به روز رسانی محتوای سایت به ندرت صورت می پذیرد و نیازی به ارائه خدمات به هر شکل به صورت آنلاین در اینگونه سایت ها دیده نشده است. بنابراین هزینه های طراحی سایت و همچنین نگهداری و به روزرسانی اینگونه سایت ها کمتر بوده و بطور کلی برای هر شخص، شرکت و یا سازمان کوچک کاربرد خواهد داشت.

در مقابل سایت های داینامیک نیاز شدید به تغییر مداوم اطلاعات و محتوا داشته و نظر به نیازمندی و کاربرد سایت، طراحی و توسعه می یابند. هزینه های طراحی سایت داینامیک و نگهداری اینگونه وب سایت ها غالباً زیاد می باشد. در کل امروز اکثراً از سایت های داینامیک به دلیل انعطاف پذیری بیشتر استفاده می شود. از جمله مزیت های آن می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

به روز رسانی همیشگی وب سایت به طوری که مخاطب فعال بودن وب سایت شما را احساس می نماید .
حضور در صفحه اول گوگل و سایر موتورهای جستجوگر.
صرفه‌جویی در زمان ایجاد صفحات و مطالب جدید
امکان مدیریت و به روز رسانی بدون نیاز به داشتن تخصص یا دانش برنامه نویسی.
انعطاف‌ پذیری بسیار بالا
توزیع مدیریت سایت توسط چند نفر
امنیت بالاتر وب ‌سایت
کاهش چشمگیر هزینه‌های نگهداری و پشتیبانی
پشتیبانی از چند زبان
امکان اضافه کردن امکانات سفارشی

چه نوع وب سایتی مناسب تر می باشد؟

اگر هدف از داشتن وب سایت برای این شرکت، تنها معرفی کالا و خدمات آن است، طراحی سایت بشکل استاتیک نیاز آن شرکت را برآورده می سازد، اما اگر نیاز به تغییر مداوم اطلاعات سایت، و به روز رسانی مطالب دارید نوع داینامیک نیاز شما را برآورده می سازد.

Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /home/maximalw/public_html/wp-content/themes/ParsWeb/loop-single.php on line 20